Обратите внимание, что заказы, размещенные 21 декабря 2023 г. или позднее, не будут отправлены до 22 января 2024 г.

x

Ajwain Oil

Сбросить Выбор
Size:
Color:
SKU:570425872
Цена (вкл. НДС):
285,00 CZK
Количество:

Bylina antibakteriální, protiinfekční, antiparazitický, protiplísňový. Zmírňuje migrény.

Сообщите мне, когда будет доступно

 AJWAN je bylinou absolutního zázraku od prehistorického období v různých provinciích světa

  • V ajurvédě je AJWAN nejuznávanější bylinkou pro svůj pozitivní účinek na trávicí systém, dýchací cesty, nervový systém, plasmy a kostní dřeň.
  • Vlastnosti této ajurvédské byliny jsou: antibakteriální, protiinfekční, antivirové, antiparazitické, protiplísňové a antiseptické !!!
  • AJWAIN olej se hojně používá při dýchacích potížích, jako je bolest v krku, kašel a nachlazení, černý kašel a bronchitida. Inhalací lze tyto potíže odstranit.
  • Má mnoho pozitivních účinků! Neutralizuje volné radikály, zmírňuje záněty, zlepšuje dýchání, zabíjí mikroby jako jsou bakterie a houby, odpuzuje a hubí hmyz.


INHALACE: rozpustit pár kapek oleje do horké vody (ne vroucí ) a inhalovat.

AROMATERAPIE: tento olej je velkým pomocníkem v aromaterapii, protože vnitřně uklidňuje a uvolňuje, čímž zmírňuje migrény a neuralgii ("šleh bolesti v obličeji").

SLOŽENÍ :

Ajwain oil (Koptský kmín)
10ml

Оцените продукт
 

Вам может быть интересно


Отказ от ответственности: информация на этом веб-сайте не предназначена для замены каких-либо профессиональных медицинских рекомендаций. Не используйте эту информацию для диагностики или проведения аюрведического лечения без консультации с врачом. Перед началом любого режима проконсультируйтесь с врачом.